واقعیت وحشتناکی که در حاشیه قرار گرفته است: از هر 843 ایرانی یک نفر ایدز دارد!

در حالی که مسوولان کشور درگیر جنجال ها و دعواهای پرهزینه سیاسی و جناحی هستند، ویروس ایدز، آرام ، بی سروصدا و بی ترحم همچنان به پیش می‌تازد و تاکنون بخش قابل توجهی از مردم ایران را آلوده کرده است.
اخیرا رییس اداره کنترل ایدز وزارت بهداشت خبر داده است که تعداد مبتلایان ایدز در ایران حدود 83 هزار نفر است که تاکنون تنها 19 هزار نفر از آنها شناسایی شده اند.
بسیاری از کارشناسان معتقدند ایدز مانند کوه یخی در درون یک اقیانوس است که آمارهای موجود، تنها ناظر به قله آن است که از دل آبها بیرون زده است و لذا به تلخی باید گفت که آمار ایدزی ها در ایران، به احتمال فراوان از آنچه گفته می‌شود بیشتر است.
با این حال اگر همان تخمین 83 هزار نفر را نیز مقرون به صحت بدانیم و آن را با نسبت کل جمعیت کشور بسنجیم درخواهیم یافت که از هر 843 ایرانی یک نفر مبتلا به ایدز هستند و این آمار بسیار وحشتناکی است.
این آمار متاسفانه در حال افزایش است زیرا طبق بررسی های به عمل آمده، میانگین سن ابتلا به ایدز در ایران 25 تا 34 سال است یعنی دوران جوانی و فصلی که در آن بیشترین روابط جنسی وجود دارد.
متاسفانه به دلیل برخی ملاحظات "من درآوردی" طرح مسایل جنسی در جامعه و به ویژه در تریبون های رسمی و آموزشی جزو ممنوعات شده است و این امر نیز به نوبه خود باعث ناآگاهی مضاعف جوانان و عواقب نابهنجار آن مانند تشدید شیوع بیماری های مرتبط با مسائل جنسی و از جمله ایدز شده است.
مخلص کلام آنکه این یک واقعیت دردناک است که از هر 843 ایرانی یک نفر ایدزی است و با توجه به سرعت شیوع این بیماری به ویژه در میان جوانان آینده ای تاریک و بسیار غم انگیز در انتظار ایرانیان است و البته مسوولان نیز همچنان به دعواهای خود مشغول اند که چرا فلانی رای نیاورد و فلانی را چرا دستگیر نمی‌کنید و بیایید فلان روز علیه فلانی تجمع کنیم و ... و در این میان گسترش ایدز، تنها یکی از مصائبی است که با خونسردی و البته بی رحمی بر پیکره ملت ایران افتاده است و کک کسی هم نمی‌گزد!
  گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ www.seemorgh.com/Entertainment

/ 1 نظر / 16 بازدید
امین

(ما شما را آنگونه که می خواهید معرفی میکنیم) >>تبلیغات خود را به ما بسپارید<< گروه تبلیغاتی احتیاج دات کام بعد از درک وضعیت بسیار بد و نامطلوب اقتصادی واحساس نیازجامعه به یک وب سایت تبلیغاتی اقدام به طراحی و ایجاد سایتی به همین عنوان با نام www.ihtiyaj.com نموده است. بدین وسیله از تمامی کسبه،کارفرمایان،مدیران کارخانه جات وشرکت های دولتی و خصوصی حتی دانشجویان وب نویسان و وب مسترها دعوت می شود تا محصول،کالا و یا خدمات و یا سایت یا وبلاگ خود را فعلا بصورت رایگان در وب سایت www.ihtiyaj.com معرفی و تبلیغ کنند. >>تبادل لينك با وبسايت ها و وبلاگها<< سايت تبليغاتي احتیاج دات کام در نظر دارد با سايتها و وبلاگها با هر رتبه و تعدادبازدیدکننده ای تبادل لينك داشته باشد . اگر تمايل به تبادل لينك با سايت احتیجاج دات کام را داريد لينك ما را با عنوان"تبلیغات اینترنتی به شیوه نوین"به آدرس*www.ihtiyaj.com* درسايت خود لينك كنيد سپس{عنوان لينك و آدرس سايت يا وبلاگ}خودتان را ازطريق *فرم تماس باما *بفرستيد تا شما را در صفحه اول سایت لینک نماییم. با تشکر از حسن انتخاب شما: مدیر سایت