مسمومیت زن و شوهر بر اثر مصرف کالباس مارمولک‌دار در ایران!! (+عکس)

زن و مردی در شیراز با خوردن کالباس مارمولک! روانه درمانگاه شدند.
ماجرا از آنجا آغاز شد که این مرد پس از خرید دو رول کالباس متعلق به یکی از کارخانه‌های معروف صنایع غذایی فارس با همسرش اقدام به مصرف مقداری از آن کرد اما پس از ساعاتی هر دو به دلیل شکم‌درد شدید مجبور به مراجعه به درمانگاه شدند و در آنجا با تشخیص این‌که این دو نفر دچار مسمومیت شده‌اند، به آنان سرم تزریق شد.
اما همه جریان به همین‌جا ختم نشد. این زن و شوهر بی‌خبر از این‌که کالباس مارمولک را میل کرده و به این حال و روز افتاده‌اند به منزل مراجعه کردند تا این‌که یک روز بعد در نهایت تعجب راز بدحالی آنان در میان یکی از رول‌های کالباس نمایان شد.
محمود معمار صادقی گفت: یک شب پس از این‌که من و همسرم به دلیل مسمومیت روانه درمانگاه شدیم، دخترم در حال برش باقی‌مانده کالباس‌ها بود که چاقو در رول کالباس گیر کرد. دخترم که فکر می‌کرد استخوانی در رول کالباس وجود دارد از من کمک خواست و من که تا آن لحظه بی‌خبر از این بودم که دلیل مسمویتم مصرف همین کالباس است، شروع به بیرون کشیدن چاقو از رول کالباس کردم اما ناگهان دیدم که دست و پای لاشه یک مارمولک از میان کالباس بیرون زد. در نهایت نعجب کالباس را از وسط جدا کردم و با لاشه درشت یک مارمولک روبه‌رو شدم.     این شهروند شیرازی ادامه داد: من که از دیدن لاشه مارمولک به شدت شوکه شده بودم کالباس را به همان شکل به مراکز بهداشتی بردم.
رئیس مرکز بهداشت شیراز ضمن تأیید گفته‌های این شهروند گفت: مشاهدات حاکی از آن است که این مارمولک در مراحل پایانی تولید خمیر کالباس در آن افتاده است. البته احتمال عمدی بودن این کار توسط افرادی نیز وجود دارد که این موضوع در حال پیگیری است..   گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ www.seemorgh.com/entertainment

منبع: tabnak.ir

/ 1 نظر / 46 بازدید
کارشناس

این خبر صحت ندارد، اولا که این خبر کامل اینجا قرار داده نشده و بیشترش حذف شده. من در جریان بودم، این فقط دعوایی بین مرکز بهداشت محیط و اداره نظارت بر مواد غذایی در شیراز است. در کل, هدف بد معرفی کردن سوسیس و کالباس و نابود کردن کارخانه ها و فست فودهاست و دلیلش هم خانه نشین کردن مردم و جوانهاست, در واقع میخوان دوباره همه را برگردونن به همان فضای سنتی. اگر واقعا به فکر سلامتی مردم باشند، برای این پارازیت های ارسالی و آبهای آشامیدنی فکری میکنند که 24 ساعته همه ی ما باهاش درگیر هستیم.